CZWARTEK - 28 KWIETNIA 2022
6:30 - + Irena Zielonka - od rodz. Pazdan
6:30 - O nawrócenie dla Łukasza
6:30 - + Franciszek Kleszcz, Stanisława (f.), Stefania (f.), Barbara, Władysława (f.), Jan
7:00 - + Maria Dobruk - od pani Michalskiej
7:00 - + Stanisław Kaczka - od Pierwszej Róży Żywego Różańca
7:00 - + Melania i Józef Niedzielscy; + Paulina i Stanisław Czuj
18:00 - + Marek Balmas, 4 r. śm.
18:00 - + Jan Kopeć, 2 r. śm.
PIĄTEK- 29 KWIETNIA 2022
6:30 - + Maria, Józef, Andrzej Święch
6:30 - Za dusze w czyśćcu cierpiące
6:30 - + Maria Dobruk - od Marii Guzik z rodziną
7:00 - O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny
7:00 - + Jerzy Kaczmarczyk - od siostry Teresy z rodziną
7:00 - + Stefan Mazur - od koleżanek córki Małgorzaty
18:00 - + Agnieszka i Franciszek Błoniarz
18:00 - + Stanisław Biernat, 12 r. śm.
18:00 - Dziękczynna w 20 r. ślubu Agnieszki i Rafała
SOBOTA - 30 KWIETNIA 2022
6:30 - + Jan Słodykiewicz - od sąsiadów
6:30 - + Czesław Kolarz i jego rodzice
6:30 - + Karol Baran, 1 r. śm.
6:30 - + Anna Masłowska
7:00 - + Kazimiera i Franciszek Gucwa
7:00 - + Apolonia Ciszek, 6 r. śm.
7:00 - + Jerzy Sawicki - od pracowników Poczty Polskiej w Niepołomicach
7:00 - + Anna, Franciszek Zwolińscy
18:00 - + Julia, Andrzej Wielgus i ich rodzice
NIEDZIELA - 01 MAJA 2022
6:30 - + Stanisław Wzorek (greg.)
8:00 - ++ Wypominani
9:30 - O pomyślne zdanie egzaminów maturalnych dla Marty
9:30 - ZA PARAFIAN
11:00 - Za dzieci przystępujące do I Komunii św. ze szkoły 52
13:00 - + Edward, Antonina (f.), Stanisław Samek - od rodz. Witkowskich
14:15 - O Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Wojciecha i Mateusza w czasie egzaminów
16:00 - ŻYWY RÓŻANIEC
18:00 - + Tomasz Sitarz, 8 r. śm.
19:15 - Dziękczynno - błagalna za Stanisławę (f.) i Stanisława w 48 r. ślubu
PONIEDZIAŁEK - 02 MAJA 2022
6:30 - + Stanisław Wzorek (greg.)
6:30 - + Wawrzyniec Gruca - od brata Wincentego z rodziną
6:30 - O Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Krystyny, Józefa i Małgorzaty
7:00 - O Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Piotra w czasie egzaminu dojrzałości
7:00 - + Barbara Tragarz-Byszkiewicz - od brata Roberta z rodz.
18:00 - + Janina, Feliks, Henio Derwisz
18:00 - + Maria i Stanisław Wnęk
WTOREK - 03 MAJA 2022
6:30 - + Stanisław Wzorek (greg.)
8:00 - + Władysław i Michał Idzior
9:30 - O Boże błog. i potrzebne łaski dla Aleksandry i Pawła Werteleckich w 3 r. ślubu
9:30 - + Władysława (f.) Żegleń, 16 r. śm.
16:00 - O opiekę Matki Bożej i szczęśliwe zdanie matury dla wnuka Jakuba
18:00 - + Paweł, 23 r. śm. i Franciszka (f.) Pamukowie
18:00 - + Władysława (f.) i Józef Skawińscy
ŚRODA - 04 MAJA 2022
6:30 - + Stanisław Wzorek (greg.)
6:30 - + Arkadiusz Nowak - od Henryki Olczyk z rodziną
6:30 - + Danuta Ostrowska - od siostry Grażyny z mężem
6:30 - + Józef Lasek - od syna Marka z rodziną
7:00 - + Janina Kobyłko - od koleżanek córki z pracy
7:00 - + Helena Kula - od sąsiadów z os. Dywizjonu 5, kl. 5 i 6
7:00 - + Irena Zarębska - od Doroty Ząbek z Pietrzykowic
18:00 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy