Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Niezwykła konferencja otwierająca comiesięczny cykl Spotkań z Albertem opowiedziana przez niezwykłego i jednocześnie bardzo skromnego człowieka!

Masz ciągle pod górkę?
Wszystkie Twoje plany legły w gruzach i nie widać nadziei?
Zastawiasz się po co nam w życiu przeciwności i problemy?

Zapraszamy Was do posłuchania o odwadze, nadziei i sensie w momentach trudnych, a czasem nawet beznadziejnych.

O. Wojciech Kowalski SJ to były karateka, punkowiec i muzyk rockowy.

Opowiada historię człowieka, którego Pan prowadzi ciemnymi dolinami przez granice bezsilności. O. Kowalski pokazuje jak się w tym nie zagubić.

Jeżeli Bóg nie realizuje Twoich planów, to na pewno chce dla Ciebie czegoś większego!

Kancelaria parafialna jest już czynna w godzinach urzędowania. Zapraszamy!

• Od 22.06.2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej została wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym. Do poradni w naszej parafii obowiązują zapisy on-line. Adres strony: ftrodzinie.pl

• Sakrament Pokuty sprawujemy ponownie w naszych konfesjonałach. Prosimy aby spowiadać się w maseczkach, tylko z jednej strony tam gdzie umieszczony jest środek dezynfekcyjny i jednorazowe chusteczki. Prosimy by każdy użył środka dezynfekującego po spowiedzi.

Uwaga! Członkowie parafialnego Zespołu Wolontariuszy Caritas chętnie pomogą osobom starszym, samotnym w np. zrobieniu zakupów w tym trudnym czasie. Wystarczy zadzwonić na nr P. Krzysztof 506 891 633. Prosimy przekażcie informację sąsiadom, starszym samotnym którzy nie wychodzą z domu. Pomagajmy sobie wzajemnie!

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu | Hosting: Kylos