PIĄTEK – 18 GRUDNIA 2020
6.15 – + Piotr, Eugeniusz, Eugeniusz Sobucki, Grzegorz, Robert i ++ z rodziny
6.15 – + Szymon Surma
7.00 – + Ewa
7.00 – + Maria Kurzeja – od siostry Weroniki Nuzia z Tymbarku
9.30 – O zdrowie i Boże Błog. i potrzebne łaski dla Zofii
17.00 – + Władysław Betlej
18.00 – + Jan Frączek, 9 r. śm. – od żony i dzieci
18.00 – + Zofia Klimek – od bratanka Krzysztofa z rodziną
SOBOTA – 19 GRUDNIA 2020
6.15 – + Maria Kurzeja – od Czesławy i Wiesława z rodziną z Tymbarku
6.15 – + Tadeusz Staniszewski – od siostry Marii z rodziną
6.15 – + Dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 – + Józef Otfinowski – od syna z rodziną
7.00 – + Bogusław Płodzień – od rodz. Szydełków z Rzeszowa
7.00 – + Lucyna Łaba - Trojanowska
7.00 – +Angelika Gurak, 1 r. śm.
9.30 – O odnowę duchową i moralną małżeństwa Marianny i Edwarda Karowniczków
18.00 – + August Ustianowski, 8 r. śm.
NIEDZIELA – 20 GRUDNIA 2020
6.30 – + Marianna Boganowicz, 3 r. śm.
8.00 – + Aleksander Bogunia, 5 r. śm.
9.30 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla Pawła w 18 r. ur.
11.00 – + Maria Stalmach
13.00 – + Marian Antosik, 18 r. śm.
14.15 – + Wiesław Pawłowski, 6 r. śm. i ++ rodzice
16.00 – Róże rodziców
18.00 – Dziękczynno – błagalna za Agnieszkę w 30 r. ur.
19.15 – Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 21 GRUDNIA 2020
6.15 – Dziękczynna za Magdalenę i Sławomira w 15 r. ślubu z prośbą o Boże błog.
6.15 – + Halina Kolanoś – od sąsiadów os. Kości. 11, kl 3.
6.15 – + Irena Wesołowska
7.00 – + Józef Siwik
7.00 – + Tadeusz Staniszewski – od chrześniaka Karola
17:00 – + Teresa Oniszczuk, 19 r. śm., + Ryszard Nowosad 1 r. śm.
18:00 – + Krystyna Kornacka – od sąsiadów z piętra
WTOREK – 22 GRUDNIA 2020
6.15 – + Tadeusz Staniszewski – od chrześniaka Karola
6.15 – + Elżbieta i Józef Śmierciak
6.15 – + Tomasz Kowalczyk – od wujka Stanisława Klimowskiego z żoną
7.00 – + Halina Kolanoś – od sąsiadów os. Kości. 11, kl 3.
7.00 – + Mieczysław Haraf – od Zofii Tadla z rodz.
7.00 – + Maria Bryndza – od mieszkańców bloku 30 os. Dywizjonu 303
17.00 – O zdrowie dla Józefa
18:00 – Przez wstawiennictwo św. „CHARBELA”
ŚRODA – 23 GRUDNIA 2020
6.15 – + Mieczysław Haraf – od sąsiadki Joli Niedźwiedzkiej
6.15 – + Wiktoria i Stanisław Różańscy
6.15 – O zdrowie i Boże błog., uzdrowienie z choroby dla Czesławy
7.00 – + Tadeusz Staniszewski – od chrześniaka Karola
7.00 – + Jadwiga i Piotr Banaś oraz syn Franciszek
7.00 – + Tomasz Kowalczyk – od wujka Stanisława Klimowskiego z żoną
17.00 – + Ewa, Wojciech, Florian Frankowscy
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy