PIĄTEK – 6 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – + Karolina Kic, Stanisław, Andrzej i Teresa Kic
6.30 – O zdrowie i Boże błog. w dniu urodzin dla Ewy
7.00 – + Stanisław Małek, r. śm.
7.00 – + Julian Ligęza, 9 r. śm. – od żony i dzieci
17.00 – + Bogusław Śladowski
18.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy – od Straży Honorowej NSPJ
SOBOTA – 7 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – + Szymon Wojtanowicz – od wujka Pawła z rodz.
6.30 – + Bogusław Płodzień – od rodz. Zakrzewskich
7.00 – + Kazimierz Liszka
7.00 – + Stanisław Drogosz – od syna z rodziną
7.00 – + Natalia i Jan Tuleja, + Antonina Wiwia Tuleja
18.00 – RYCERSTWO NIEPOKALANEJ
NIEDZIELA – 8 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
8.00 – + Józef Kogut
9.30 – Za zmarłych, o których nikt nie pamięta
11.00 – + Irena Młynarczyk, Wanda, Janina, Franciszek Rajfura
13.00 – + Beata Kowalik, 9 r. śm.
14.15 – + Stefania, 16 r. śm. i Bronisław, 11 r. śm. Tarnowscy
16.00 – + Stanisław Leszkiewicz, 6 r. śm.
18.00 – + Danuta Sitarz, 4 r. śm.
19.15 – Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 9 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – + Alina i Andrzej Białko
6.30 – + Mieczysław Haraf – od rodz. Wójcik
7.00 – + Jan Gilski, 15 r. śm.
7.00 – + Witold Majka – od Krystyny Trepa
18:00 – + Irena, Jadwiga, Kazimierz Gurda
18:00 – + Bronisław Sipiora – od brata Stanisława z rodziną
WTOREK – 10 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – + Władysława (f.)
7.00 – + Kazimierz Liszka
7.00 – + Szymon Wojtanowicz – od wujka Andrzeja z rodz.
18:00 – + Zofia Salwińska, 20 r. śm., + Ryszard Szałkowski, + Mirosław
18:00 – O zdrowie i Boże błog. dla Małgorzaty z okazji 50 r. ur.
ŚRODA – 11 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – + Józef Czulak – od pracowników huty bloku II - Siłownia
6.30 – + Maria i Jan Szady
7.00 – + Beata Mądzielewska – od szwagra Krzysztofa
7.00 – + Witold Majka – od chrześnika Marka z rodz.
9.30 – Za Ojczyznę
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK – 12 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – +
7.00 – + Eugeniusz Kulma, 30 r. śm.
7.00 – + Marianna Turkała, 1 r. śm.
7.00 – + Marian Opiela
18.00 – + Witold Makuła – z okazji imienin
18.00 – + Wincenty i Zofia Makułowie