Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Od 22 czerwca 2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej zostaje wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym.

Do Poradni Życia Rodzinnego przy naszej parafii obowiązują zapisy on-line poprzez stronę Fundacji Towarzyszenia Rodzinie. Adres strony ftrodzinie.pl

Osoby niezapisane poprzez system nie będą przyjmowane w Poradni.

KOMUNIKAT W SPRAWIE KATECHEZ DLA NARZECZONYCH I PORADNI ŻYCIA RODZINNEGO

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie z dniem 6.06.2020 r. przywraca w Archidiecezji Krakowskiej możliwość organizowania katechez dla narzeczonych w trybie stacjonarnym, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich norm wynikających z ograniczeń wprowadzonych przez władze państwowe w związku ze stanem epidemii.

Dla osób, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w katechezach stacjonarnych lub też odczuwają obawę przed zarażeniem, utrzymana zostaje forma katechez online organizowanych przez Fundację Towarzyszenia Rodzinie. Od 22.06.2020 r. zostaje wznowiona praca Poradni Życia Rodzinnego, do których będą obowiązywały zapisy internetowe poprzez stronę Fundacji Towarzyszenia Rodzinie (ftrodzinie.pl). Zapisy rozpoczną się po 17 czerwca 2020 r.

Wyrażamy wdzięczność wszystkim kapłanom, doradcom życia rodzinnego, środowisku psychologów i terapeutów związanych z Fundacją Towarzyszenia Rodzinie, za podejmowanie w czasie trwania pandemii różnych inicjatyw związanych z towarzyszeniem narzeczonym, małżonkom i rodzinom naszej archidiecezji.

Ks. dr Paweł Gałuszka
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin
Kurii Metropolitalnej w Krakowie

dr Urszula Miernik
Diecezjalny Doradca Życia Rodzinnego
Archidiecezji Krakowskiej

Kancelaria parafialna jest już czynna w godzinach urzędowania. Zapraszamy!

• Od 22.06.2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej została wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym. Do poradni w naszej parafii obowiązują zapisy on-line. Adres strony: ftrodzinie.pl

• Sakrament Pokuty sprawujemy ponownie w naszych konfesjonałach. Prosimy aby spowiadać się w maseczkach, tylko z jednej strony tam gdzie umieszczony jest środek dezynfekcyjny i jednorazowe chusteczki. Prosimy by każdy użył środka dezynfekującego po spowiedzi.

Uwaga! Członkowie parafialnego Zespołu Wolontariuszy Caritas chętnie pomogą osobom starszym, samotnym w np. zrobieniu zakupów w tym trudnym czasie. Wystarczy zadzwonić na nr P. Krzysztof 506 891 633. Prosimy przekażcie informację sąsiadom, starszym samotnym którzy nie wychodzą z domu. Pomagajmy sobie wzajemnie!

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu | Hosting: Kylos