Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Zbliża się czas Wielkanocy. Będziemy go przeżywać inaczej niż do tej pory. Wiele przeżyć, obrzędów i modlitw będzie tym razem w naszych domach.

Przy wejściu do kaplicy adoracji oraz do domu parafialnego od strony kancelarii, umieściliśmy pojemniki z wodą święconą do pokropienia i poświęcenia pokarmów na stół wielkanocny. Można zabrać sobie tę wodę do domu, także wyłożone są teksty modlitw i poświęcone baranki wielkanocne Caritas. Zapraszamy do skorzystania :)

Modlitwy przy Wielkanocnym stole

Kancelaria parafialna jest już czynna w godzinach urzędowania. Zapraszamy!

• Od 22.06.2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej została wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym. Do poradni w naszej parafii obowiązują zapisy on-line. Adres strony: ftrodzinie.pl

• Sakrament Pokuty sprawujemy ponownie w naszych konfesjonałach. Prosimy aby spowiadać się w maseczkach, tylko z jednej strony tam gdzie umieszczony jest środek dezynfekcyjny i jednorazowe chusteczki. Prosimy by każdy użył środka dezynfekującego po spowiedzi.

Uwaga! Członkowie parafialnego Zespołu Wolontariuszy Caritas chętnie pomogą osobom starszym, samotnym w np. zrobieniu zakupów w tym trudnym czasie. Wystarczy zadzwonić na nr P. Krzysztof 506 891 633. Prosimy przekażcie informację sąsiadom, starszym samotnym którzy nie wychodzą z domu. Pomagajmy sobie wzajemnie!

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu | Hosting: Kylos