Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Już od piątku (28 lutego 2020 roku) w kinach zagości “Najświętsze Serce” - pierwszy w historii kina film o Najświętszym Sercu Jezusowym.

„Nic stosowniejszego nie mogliście podjąć celem naprawienia zła naszych czasów” - napisał papież Benedykt XV, po tym jak Polacy oddali się Sercu Jezusowemu w 1920 roku na Jasnej Górze w czasie, gdy bolszewicy stali u bram Warszawy.

Wiemy, że dobrze skończyła się historia Cudu nad Wisłą, który wydarzył się chwilę po tym akcie. Ale kultowi Sercu Jezusa towarzyszy 12. obietnic, które Jezus przekazał za pośrednictwem św. Małgorzaty Marii Alacoque.

Ale uwaga: ku miłemu zaskoczeniu film jest w ponad 110 kinach w Polsce! To wspaniale rokuje, byle tylko w dopisali widzowie. A więc… kto chce zobaczyć “Najświętsze Serce” - niech pojawi się w kinie najbliżej 28 lutego! Dzięki temu film będzie dłużej i chętniej grany.

zobacz gdzie masz najbliższe kino


Kancelaria parafialna jest już czynna w godzinach urzędowania. Zapraszamy!

• Od 22.06.2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej została wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym. Do poradni w naszej parafii obowiązują zapisy on-line. Adres strony: ftrodzinie.pl

• Sakrament Pokuty sprawujemy ponownie w naszych konfesjonałach. Prosimy aby spowiadać się w maseczkach, tylko z jednej strony tam gdzie umieszczony jest środek dezynfekcyjny i jednorazowe chusteczki. Prosimy by każdy użył środka dezynfekującego po spowiedzi.

Uwaga! Członkowie parafialnego Zespołu Wolontariuszy Caritas chętnie pomogą osobom starszym, samotnym w np. zrobieniu zakupów w tym trudnym czasie. Wystarczy zadzwonić na nr P. Krzysztof 506 891 633. Prosimy przekażcie informację sąsiadom, starszym samotnym którzy nie wychodzą z domu. Pomagajmy sobie wzajemnie!

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu | Hosting: Kylos