Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

PARAFIALNA PIELGRZYMKA DO WŁOCH
W SETNĄ ROCZNICĘ URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II. ( 10 DNI )
18.04.2020 – 27.04.2020

1 DZIEŃ - 18.04 sobota: Zbiórka uczestników o godz. 05.45 na parkingu przy kościele św. Brata Alberta
os. Dywizjonu 303.
Wyjazd o godz. 06.00. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch w okolice Tarvisio. Kolacja i nocleg.

2 DZIEŃ - 19.04 niedziela: Śniadanie. Przejazd do PADWY – niezwykle urocze miasto, związane z życiem św. Antoniego. Zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego, w której znajduje się grób świętego; Plac Prato della Valle – największy plac miejski we Włoszech. Przejazd do hotelu w okolicach Asyżu, kolacja i nocleg.

3 DZIEŃ - 20.04 poniedziałek: Śniadanie. Zwiedzanie ASYŻU. Przejazd na nocleg w okolice Rzymu. Kolacja i nocleg.

4 DZIEŃ - 21.04 wtorek. Śniadanie. Zwiedzanie WATYKANU - Bazylika Św. Piotra z grobem Św. Jana Pawła II i zwiedzanie części RZYMU. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

5 DZIEŃ - 22.04 środa . Śniadanie. wyjazd do Watykanu – Udział w Audiencji Generalnej
(o ile papież będzie obecny w Rzymie). Dalsze zwiedzanie Rzymu. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

6 DZIEŃ - 23.04 czwartek. Śniadanie. Przejazd do MONTE CASSINO. Zwiedzanie Opactwa Benedyktynów, Cmentarz Wojenny poległych w walce o przełamanie Linii Gustawa w 1944 roku. Msza św.
Przejazd do Bazyliki Matki Bożej Różańcowej w POMPEJACH. Kolacja i nocleg na trasie do San Giovanni Rotondo.

7 DZIEŃ - 24.04 piątek: Śniadanie. Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Zwiedzanie miejsc związanych z postacią Ojca Pio. Kolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo.

8 DZIEŃ - 25.04 sobota: Śniadanie. Przejazd do LORETO. Zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Loretańskiej. Przejazd na nocleg na Wybrzeżu Adriatyckim. Kolacja i nocleg.

9 DZIEŃ - 26.04 niedziela: Śniadanie. Przejazd do WENECJI. Rejs statkiem, zwiedzanie miasta: Most Westchnień, Pałac Dożów z zew; Plac i Bazylika Św. Marka. Spacer po uliczkach Wenecji do Mostu Rialto, czas wolny (9 godzin postoju autokaru). Ok. godz. 18-19 wyjazd w drogę do Polski przez Austrie i Czechy.

10 DZIEŃ - 27.04 poniedziałek: Przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych..

CENA PIELGRZYMKI: 760 zł i 420 euro/os.

Cena obejmuje: - transport komfortowym autokarem (wc, cd, dvd, klimatyzacja, barek – napoje sprzedawane za dodatkową opłatą),
- ubezpieczenie,
- 8 noclegów w hotelach **/***( pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami ), 8 śniadań i 8 obiadokolacji,
- opiekę pilota i duszpasterza (codziennie msza św.)
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, koszty przewodników miejscowych, taksę klimatyczną, parkingi, wjazdy do miast tzw. check-pointy, wynajem systemów tour-guide.

Cena nie obejmuje: – napojów do obiadokolacji, dopłaty do pokoju jednoosobowego – 600 zł/os.
Wskazane jest wyrobienie karty EKUZ.

Zapisy u p. organisty i p. Bogusi tel. – 516 147 792. Przy zapisie konieczna zaliczka 100 euro i 400 zł.

Kancelaria parafialna jest już czynna w godzinach urzędowania. Zapraszamy!

• Od 22.06.2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej została wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym. Do poradni w naszej parafii obowiązują zapisy on-line. Adres strony: ftrodzinie.pl

• Sakrament Pokuty sprawujemy ponownie w naszych konfesjonałach. Prosimy aby spowiadać się w maseczkach, tylko z jednej strony tam gdzie umieszczony jest środek dezynfekcyjny i jednorazowe chusteczki. Prosimy by każdy użył środka dezynfekującego po spowiedzi.

Uwaga! Członkowie parafialnego Zespołu Wolontariuszy Caritas chętnie pomogą osobom starszym, samotnym w np. zrobieniu zakupów w tym trudnym czasie. Wystarczy zadzwonić na nr P. Krzysztof 506 891 633. Prosimy przekażcie informację sąsiadom, starszym samotnym którzy nie wychodzą z domu. Pomagajmy sobie wzajemnie!

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu | Hosting: Kylos