Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

28 grudnia 2019 roku o godz. 19:00 w kościele pw. św. Brata Alberta w Krakowie na os. Dywizjonu 303, w ramach cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!, odbędzie się koncert pt. „Kolędy na trzech tenorów”.

Wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami, które można odbierać od 16 grudnia br. w: Dziale Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a), biurze Posła Ireneusza Rasia (os. Złotej Jesieni 6/34) oraz Punkcie Informacji Miejskiej (ul. św. Jana 2).

Wydarzeniu, jak zawsze, będzie towarzyszyła kwesta na rzecz Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie-Nowej Hucie.

Kancelaria parafialna jest już czynna w godzinach urzędowania. Zapraszamy!

• Od 22.06.2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej została wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym. Do poradni w naszej parafii obowiązują zapisy on-line. Adres strony: ftrodzinie.pl

• Sakrament Pokuty sprawujemy ponownie w naszych konfesjonałach. Prosimy aby spowiadać się w maseczkach, tylko z jednej strony tam gdzie umieszczony jest środek dezynfekcyjny i jednorazowe chusteczki. Prosimy by każdy użył środka dezynfekującego po spowiedzi.

Uwaga! Członkowie parafialnego Zespołu Wolontariuszy Caritas chętnie pomogą osobom starszym, samotnym w np. zrobieniu zakupów w tym trudnym czasie. Wystarczy zadzwonić na nr P. Krzysztof 506 891 633. Prosimy przekażcie informację sąsiadom, starszym samotnym którzy nie wychodzą z domu. Pomagajmy sobie wzajemnie!

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu | Hosting: Kylos