Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Drodzy Przyjaciele,

W dniu 20 września 2019 roku o godz. 19.00 w Operze Krakowskiej będziemy gościć zespół z Japonii, który przedstawi muzyczną opowieść o trudnych dziejach chrześcijaństwa w Kraju Kwitnącej Wiśni pt. „Zapomniani chłopcy”.

Inspiracją do napisania opery było przesłanie misyjne Ojca Maksymiliana Kolbe, którego sylwetka jest dobrze znana także w czasach współczesnych w Japonii.

Utwór muzyczny, który zostanie zaprezentowany już niebawem w Krakowie, jest wystawiany na scenach Japonii i Europy od kilkunastu lat i zyskał przychylność Ojca Świętego Jana Pawła II.

Podczas wrześniowego przyjazdu do Polski japońscy artyści zaprezentują operę również w Niepokalanowie, Warszawie i Oświęcimiu.

Sprzedaż biletów w cenie 25 zł prowadzi kasa Opery Krakowskiej, tel. do kasy 12 296 62 60 (61).

Facebook

Małgorzata Dąbrowa-Kostka
Odpowiedzialna za promocję wydarzenia

Kancelaria parafialna jest już czynna w godzinach urzędowania. Zapraszamy!

• Od 22.06.2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej została wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym. Do poradni w naszej parafii obowiązują zapisy on-line. Adres strony: ftrodzinie.pl

• Sakrament Pokuty sprawujemy ponownie w naszych konfesjonałach. Prosimy aby spowiadać się w maseczkach, tylko z jednej strony tam gdzie umieszczony jest środek dezynfekcyjny i jednorazowe chusteczki. Prosimy by każdy użył środka dezynfekującego po spowiedzi.

Uwaga! Członkowie parafialnego Zespołu Wolontariuszy Caritas chętnie pomogą osobom starszym, samotnym w np. zrobieniu zakupów w tym trudnym czasie. Wystarczy zadzwonić na nr P. Krzysztof 506 891 633. Prosimy przekażcie informację sąsiadom, starszym samotnym którzy nie wychodzą z domu. Pomagajmy sobie wzajemnie!

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu | Hosting: Kylos